رويدادها، اخبار و اطلاعيه ها

-  برگزاري سومين دوره از رويداد بازي سازي گيميت (Gameet) به ميزباني مركز رشد تخصصي هنر

در تعامل و همكاري با مركز تخصصي بازيهاي رايانه اي دانشگاه اصفهان، سومين دوره از رويداد گيميت (Game +Meet,Gameet) در تاريخ پنجشنبه 31 خردادماه 97 ساعت 9 تا 13:30 در تالار جوانه مركز رشد تخصصي هنر برگزار مي گردد. در اين رويداد كه با محوريت بازيهاي رايانه اي برگزار مي گردد، علاقمندان به بازي سازي رايانه اي و تخصصهاي فني و هنري مرتبط با آن، به شبكه سازي و ارائه هاي تخصصي مي پردازند و براي رويداد اخير، دو ارائه با موضوعات : 1- بازي سازي از ديدگاه هنري با نگاهي به بازي آناهيتا (توسط آقاي مهرداد رضايي) و 2- آشنايي با ابزارهاي هنري در بازي سازي (توسط آقاي حميد حديدي)، برنامه ريزي شده است. به غير از عموم علاقمندان و مخاطبان فني، دانشجويان و فارغ التحصيلان رشته هاي گرافيك، تصويرسازي و معماري از مخاطبان بالقوه اين رويداد در دانشگاه هنر اصفهان هستند.

علاقمندان براي كسب اطلاعات بيشتر، ثبت نام و شركت در اين رويداد به آدرس  Gameet.ir مراجعه نمايند.  
شيوه نامه اجرايي حمايت از طرح هاي كارآفريني و كسب و كار فناورانه دانشجويي دانشگاهها و مراكز آموزش عالي 
- بازديد آقاي دكتر نيكبخت مشاور معاونت پژوهش و فناوري وزارت علوم  از مركز رشد تخصصي هنر

مشاور معاون پژوهش و فناوري وزارت علوم، تحقيقات و فناوري از مركز رشد تخصصي هنر بازديد كرد. در اين بازديد كه صبح روز سه شنبه 18 ارديبهشت ماه  صورت پذيرفت، آقاي دكتر نيكبخت از مركز رشد تخصصي هنر و واحدهاي مستقر بازديد نموده و به صورت مستقيم با توانمندي هاي هنري، فني و اجرايي شركتهاي مستقر آشنا شد. ايشان فعاليت هاي انجام شده در خصوص ايده پردازي و راه اندازي مركز رشد تخصصي هنر را قابل تقدير دانسته و اظهار داشت اين  مركز، مي تواند به عنوان يك نمونه موفق، الگويي براي ساير مجموعه هاي مشابه در زمينه هنر باشد.   

 
- اخذ اولين پروانه فني مهندسي در زمينه طراحي صنعتي در استان اصفهان، توسط شركت طراحان سرزمين آران، مستقر در مركز رشد تخصصي هنر.

اين شركت علاوه بر فعاليت تخصصي در حوزه طراحي صنعتي محصولات پزشكي و همچنين محصولات خانگي با مصارف روزمره، در زمينه ارائه خدمات عمومي طراحي صنعتي به صنايع مختلف فعال است.

 

- بازديد پروفسور ليان ژانگ، استاد اقتصاد و مدير مركز نوآوري و كارآفريني دانشگاه تيانجين چين از مركز رشد تخصصي هنر.

در اين بازديد كه در تاريخ هفتم بهمن ماه برگزار شد، زمينه هاي همكاري بين مركز نوآوري و كارآفريني دانشگاه تيانجين با مركز رشد تخصصي هنر بررسي گرديد و توافقات اوليه خوبي براي تعاملات آتي، خصوصاً در زمينه تامين زيرساخت‌هاي صادرات محصولات شركتهاي مستقر در مركز و آثار صنايع دستي دانش آموختگان دانشگاه حاصل گرديد. در ادامه و در بازديد برخي از واحدها، ارتباطات و هماهنگي هاي لازم ايجاد شد.

 

- بازديد آقاي دكتر محمد صادق بيجندي معاون رييس جهاد دانشگاهي و رييس سازمان تجاري سازي فناوري و اشتغال دانش آموختگان، و هيئت عمراه از جهاد داشگاهي اصفهان از مركز رشد تخصصي هنر 

در اين بازديد كه در مورخ 3 آبان 96 انجام پذيرفت، جناب آقاي دكتر بيجندي ضمن ابراز خرسندي از آشنايي با مركز رشد تخصصي هنر و واحدهاي فناور فعال در آن، براي همكاري‌هاي نزديك دو سازمان جهاد دانشگاهي با مركز رشد و دانشگاه هنر اصفهان ابراز تمايل نمودند و بر تهيه مقدمات و تفاهم نامه هاي مربوط تاكيد كردند

 

- بازديد اعضاي انجمن حاميان فرهنگ قرض الحسنه و كارآفريني اجتماعي استان اصفهان از مركز رشد تخصصي هنر 

در ادامه اقدامات اجرايي جهت گسترش ارتباطات مركز رشد تخصصي هنر و در جهت تامين حمايت هاي ممكن از شركتهاي مستقر، جلسه اي در مورخ 11مهرماه 96 با موضوع بررسي زمينه هاي همكاري انجمن حاميان فرهنگ قرض الحسنه و كارآفريني اجتماعي استان اصفهان و حمايت از مركز و واحدهاي مستقر، در سالن جلسات مركز برگزار گرديد.

در ابتداي جلسه، مدير مركز رشد تخصصي هنر ضمن معرفي مركز و اهداف و برنامه هاي آن، اقدامات حمايتي مركز را براي هسته ها و واحدهاي فناور تشريح نمود و از انجمن حاميان براي ورود جدي و همه جانبه در زمينه حمايت از كسب و كارهاي شكل گرفته در حوزه صنايع خلاق و فرهنگي دعوت نمود.

وي شركتهاي مستقر در مركز رشد تخصصي هنر را از زبده ترين و با ظرفيت ترين تيم هاي كسب و كار در زمينه صنايع خلاق بر شمرد و ضمن قدرداني از برنامه هاي حمايتي موجود انجمن، و با توجه به ظرفيت فرهنگي هنري استان و همچنين موقعيت كم نظير مركز رشد تخصصي هنر و واحدهاي فعال در آن خواستار تعريف مجموعه حمايتي جديد و چابك تري براي اينگونه شركتها شد.

در ادامه جلسه آقايان مهندس رقايي، مهندس وحدت پور و مهندس احاديث از انجمن حاميان فرهنگ قرض الحسنه و كارآفريني اجتماعي استان اصفهان به معرفي انجمن و برنامه هاي حمايتي آن در حوزه هاي بانكي و تسهيلات و همچنين ارتباطات اجتماعي و شبكه سازي تجاري پرداختند. در انتهاي جلسه بازديد مبسوطي از شركتهاي مستقر در مركز به عمل آمد و اعضاي انجمن از نزديك زمينه هاي اختصاصي همكاري با هر يك از واحدها را بررسي و براي همكاري‌هاي آتي هماهنگي‌هاي لازم را به عمل آوردند

 

- اولين صبحانه كاري مركز رشد تخصصي هنر

صبحانه كاري مركز رشد تخصصي هنر با حضور تعدادي از شركتهاي مركز و مسولان مركز در تاريخ هفت شهريور برگزار گرديد. صبحانه كاري مركز بهانه اي است براي دور هم جمع شدن و هم انديشي تيم هاي مستقر در مركز با هم و همچنين با مسؤلان ستادي مركز.

 

- حضور تعدادي از شركت‌هاي مركز رشد تخصصي هنر در نمايشگاه بين‌المللي فناوريهاي نوين شهري اصفهان

حضور تعدادي از شركت‌هاي مركز رشد تخصصي هنر در نمايشگاه بين‌المللي فناوريهاي نوين شهري اصفهان

 

- بازديد رييس حوزه هنري سازمان تبليغات اسلامي اصفهان از مركز رشد تخصصي هنر 

در اين ديدار كه در 9مرداد برگزار گرديد آقاي دكتر احمدي فر به همراه جمعي از مسئولان حوزه هنري از مركز و تعدادي از واحد‌هاي آن بازديد كردند و د. جريان فعاليت شركتها و حمايت هاي مركز رشد قرار گرفتند. ايشان ضمن ابراز خوشحالي از وجود چنين مركز حمايتي در موضوع فرهنگ و هنر،بر ارتباط هرچه نزديك تر با مركز رشد تخصصي هنر در آينده نزديك (از جمله شركت در عصرانه كاري مركز) و بررسي زمينه هاي همكاري مشترك جهت هم افزايي دو سازمان در جهت تقويت اقتصاد هنر اصفهان تاكيد نمودند.

 

- زمينه سازي براي حضور شركتهاي مستقر در مركز رشد تخصصي هنر در مجموعه سيتي سنتر اصفهان

در راستاي جلب حمايت هاي جدي بخش خصوصي براي مركز رشد تخصصي هنر و واحدهاي مستقر ، جناب آقاي صرامي مالك مجموعه سيتي سنتر اصفهان ، آقاي دكتر كورش خسروي نماينده شوراي شهر اصفهان و دبير جشنواره شيخ بهايي، آقاي مهندس مهدوي مدير پارك علم و فناوري شيخ بهايي، و آقاي رقايي دبير انجمن حاميان فرهنگ قرض الحسنه و كارآفريني اجتماعي استان اصفهان، از مركز و برخي از واحدها هاي آن بازديد به عمل آوردند و زمينه هاي همكاري را بررسي نمودند. در اين ديدار مقدمات همكاري مركز رشد تخصصي هنر با مجموعه سيتي سنتر فراهم گرديد كه اطلاعات بيشتر پس از حصول نتايج قطعي و رسمي اعلام خواهد شد.

تاریخ به روز رسانی:
1397/07/21
تعداد بازدید:
2582
آشنایی با مرکز رشد
جذب و پژوهش
آموزش و پژوهش
مركز رشد تخصصي هنر
( مركز رشد مشترك دانشگاه هنر اصفهان و شهرك علمي تحقيقاتي اصفهان )
اصفهان- خيابان طيب، خيابان سرلت، نبش كوچه خليلي
كد پستي: 8136715195
شماره تلفكس مركز:  32374497-031
دانشگاه هنر اصفهان
كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به دانشگاه هنر اصفهان مي باشد.
ورود اعضا
Powered by DorsaPortal